Renault Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Renault Fan Club

www.RenaultFanClub.Com____________YENİ ADRESİMİZDEYİZ

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

carbon folyo uygulama

2 posters
YazarMesaj
YGT
RFC İl Temsilcisi
RFC İl Temsilcisi
YGT

carbon folyo uygulama Empty
MesajKonu: carbon folyo uygulama   carbon folyo uygulama EmptyPerş. 23 Eyl. 2010, 4:53 am

arkadaşımın ve kendi arabama uyguladığımız carbon folyo uygulamsını paylaşmak istedim
sizlere fikir verir belki unutmaylıki küçük detaylar fark yaratır....................... Laughing

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
smiller
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
smiller

MesajKonu: Geri: carbon folyo uygulama   carbon folyo uygulama EmptyPerş. 23 Eyl. 2010, 4:57 am

o göğüs için çok uğraştınıza eminim bende uğraşmıştım bi ara ama bu kadar güzel bişe çıkmamıştı ortaya emeğine sağlık yiğit
YGT
RFC İl Temsilcisi
RFC İl Temsilcisi
YGT

MesajKonu: Geri: carbon folyo uygulama   carbon folyo uygulama EmptyPerş. 23 Eyl. 2010, 5:00 am

smiller demiş ki:
o göğüs için çok uğraştınıza eminim bende uğraşmıştım bi ara ama bu kadar güzel bişe çıkmamıştı ortaya emeğine sağlık yiğit
sağol kardeşim göğüs çok uğraştıyor heleki gösterge bölümüne bağlanan yeri işkence o kavisten dolayı
bu arada bi dip not göğüsü sökmeden kesinlikle denemeyin:D
smiller
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
smiller

MesajKonu: Geri: carbon folyo uygulama   carbon folyo uygulama EmptyPerş. 23 Eyl. 2010, 5:03 am

Very Happy bu dipnot'u daha önceden tecrübeli biri verseydi keşke saatlerce uğraştık arkadaşın arabasına en son yamuk yumuk oldu Very Happy söktük Very Happy

carbon folyo uygulama
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Carbon folyo uygulama ve malzemeleri