Renault Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Renault Fan Club

www.RenaultFanClub.Com____________YENİ ADRESİMİZDEYİZ

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Açılan konular hakkında

3 posters
YazarMesaj
hepattrcp
Teğmen
Teğmen

Açılan konular hakkında Empty
MesajKonu: Açılan konular hakkında   Açılan konular hakkında EmptySalı 21 Eyl. 2010, 9:54 pm

Arkadaslar bnim bir istegim olcak bu forumdaki herkesten forumda cesitli araç resimleri paylaşılıyor ediliyoraltına 1 2 sayfa yorum yazılıyor o konu 30 40 kez görüntülnenmiş oluyor 1 2 günde cok güzel böle şeyler ama bu araç resim paylaşım konularına verilen önemi teknik anlamda acılan konularada verlmesini rica ediyorum teknik anlamda dedigim biri aracı hakkında olan bir sorunu burada payaşılıyosa ona lütfen biliyor isek nedenini cevap verelim tabi cevap vermek için önce konuyu acıp bir bakmamız lazım...örnek vermek gerekirse teknik anlamda 2 konu actım hiç kimse cevap yazmadı tabiki yazılmayabilir kmsenin bir fikri yoksa yazılmıcaktr birşey ama baktım konu kaç kere görüntülenmiş diye sonuc beni üzdüSad
Anlatmya calıştıgım burası sadece resim paylaşım forumu olmasın sorun çözme bilgilendirme kısmıda olsun forumda her ikiside olursa bizim için daha faydlı olucagı kanaatindeyim...tsekkürler...
*USTA
Admin
Admin
*USTA

MesajKonu: Geri: Açılan konular hakkında   Açılan konular hakkında EmptySalı 21 Eyl. 2010, 10:08 pm

Çok haklısın kardeşim,seninde bildiğin gibi forrum çok yeni,herşey zamanla yerine oturacaktır,kendi adıma senden özür dilerim ilgilenemediğim için,forumun genelini iyileştirmeye çalıştığımdan konulara fazla cevap veremiyorum...
hepattrcp
Teğmen
Teğmen

MesajKonu: Geri: Açılan konular hakkında   Açılan konular hakkında EmptySalı 21 Eyl. 2010, 10:28 pm

*USTA demiş ki:
Çok haklısın kardeşim,seninde bildiğin gibi forrum çok yeni,herşey zamanla yerine oturacaktır,kendi adıma senden özür dilerim ilgilenemediğim için,forumun genelini iyileştirmeye çalıştığımdan konulara fazla cevap veremiyorum...
Yok mustafa abi sana bişey sölemedim bende bu foruma birşeyler katmak istiyorum forum kullanıcılarının bu yönünü eksik gördüm ve tüm kullanıclardan rica ettim sadece ilginiçin teskkr edrm abi eyv
smiller
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
smiller

MesajKonu: Geri: Açılan konular hakkında   Açılan konular hakkında EmptySalı 21 Eyl. 2010, 11:31 pm

Teşekkürler kardeşim gerçekten herkezin isteyeceği yönde bir msj atmışsın.Ben senin konunu gördüm ama bilgim olmadığı için kafanı daha fazla bulandırmak istemedim cevap yazarak.Bilen biri mutlaka vardır dedim ama daha yeni olduğumuzda kadromuz oturmadı.Bu tür konularda daha dikkatlli davranacağımızı temin edebilirim.Teşekkür ederim tekrardan hatırlatman için Smile

Açılan konular hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fluence hakkında
» New kangoo hakkında sorunlarınız
» Banner hakkında öneri ;)
» Tüm Megane Modelleri Hakkında Genel Bilgiler