Renault Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Renault Fan Club

www.RenaultFanClub.Com____________YENİ ADRESİMİZDEYİZ

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kulubümüzün Sticker'ı

+7
freelife
onur2ran
Admin
alperella
*USTA
Anil Akca
smiller
11 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
smiller
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
smiller

Kulubümüzün Sticker'ı Empty
MesajKonu: Kulubümüzün Sticker'ı   Kulubümüzün Sticker'ı EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 7:33 am

Arkadaşlar biraz kurcaladım ortaya böyle birşey çıktı bunun renkleriyle yazı tipleriyle yada yazı boyutlarıyla oynayarak bence harika bir sticker yapabiliriz.Yanlız ben taslak çıkartmasını bilmiyorum sadece photoshoptan yaptım eğer uygunsa tasarım geliştirelerek bilen biri tarafındanda kalıp haline getirelerek sticker sorunumuz çözülmüş olabilir.Benim eklediğim sadece tasarım için görüşlerinizi almak.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Anil Akca
Teğmen
Teğmen
Anil Akca

MesajKonu: Geri: Kulubümüzün Sticker'ı   Kulubümüzün Sticker'ı EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 7:54 am

Renk Fazla Göz alıcı Bide Şu uzaylıya Alışamadım. Korkunç görnüyor ellerine sağlık Very Happy
smiller
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
smiller

MesajKonu: Geri: Kulubümüzün Sticker'ı   Kulubümüzün Sticker'ı EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 4:17 pm

güncel
*USTA
Admin
Admin
*USTA

MesajKonu: Geri: Kulubümüzün Sticker'ı   Kulubümüzün Sticker'ı EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 5:34 pm

En kısa zamanda bunu veya değişik bir çalışmayı hazırlatmalıyız,emeğine sağlık Alper...
alperella
Teğmen
Teğmen
alperella

MesajKonu: Geri: Kulubümüzün Sticker'ı   Kulubümüzün Sticker'ı EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 5:41 pm

Bence sitenin adı değişmeli.

renoclub

gibi.

daha orjinal bişey olabilir.

renaultkulubu biraz amatör kalıyor gibi
*USTA
Admin
Admin
*USTA

MesajKonu: Geri: Kulubümüzün Sticker'ı   Kulubümüzün Sticker'ı EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 6:30 pm

Sitenin adını değiştirmek elimizde Alper,elimizde domain vardı bende buna uygun bir isim hazırladım,açıkta domain varsa olabilir...
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Kulubümüzün Sticker'ı   Kulubümüzün Sticker'ı EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 7:51 pm

Sitemizin yeni adresi [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] olarak değişti arkadaşlar,size zahmet olacak ama yeni sticker çalışması gerekecek...
onur2ran
RFC İl Temsilcisi
RFC İl Temsilcisi
onur2ran

MesajKonu: Geri: Kulubümüzün Sticker'ı   Kulubümüzün Sticker'ı EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 8:01 pm

teamrenault
renaultteam
renault-tech
myrenaulttr
renaultototr
renaultmania
gibi isimler geliştirilebilir
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Kulubümüzün Sticker'ı   Kulubümüzün Sticker'ı EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 8:04 pm

Domaini aldım Onur [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
onur2ran
RFC İl Temsilcisi
RFC İl Temsilcisi
onur2ran

MesajKonu: Geri: Kulubümüzün Sticker'ı   Kulubümüzün Sticker'ı EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 8:05 pm

Hayırlı olsun Üstad buda güzel
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Kulubümüzün Sticker'ı   Kulubümüzün Sticker'ı EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 8:10 pm

Eyvallah Onurum... eyv
freelife
Teğmen
Teğmen
freelife

MesajKonu: Geri: Kulubümüzün Sticker'ı   Kulubümüzün Sticker'ı EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 10:19 pm

Smiller o uzaylının elindeki reno ambleminin altına sadece [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yazsan ve sarı olsa ,sadece orası olsa güzel durmazmı herkes arabasında böle birşey ister bence
smiller
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
smiller

MesajKonu: Geri: Kulubümüzün Sticker'ı   Kulubümüzün Sticker'ı EmptyPtsi 20 Eyl. 2010, 12:51 am

Rica ederim.Stickerdaki site adresini değiştireceğim ozan abinin dediği şekildede bir tasarım yapacağım.Fakat tekrar diyorum önerilere göre yapmaya çalışacağım.Renk,yazı tipi vs sizin önerilerinize göre şekillendirebilirim.Ama bu sembole tamam diyorsanız bunun üzerinde geliştirmeler yapabilirim.Yoksa farklı şekiller vs bulmaya yada yaratmaya çalışırım.Bu şekili renault amblemi ararken buldum.
*USTA
Admin
Admin
*USTA

MesajKonu: Geri: Kulubümüzün Sticker'ı   Kulubümüzün Sticker'ı EmptyPtsi 20 Eyl. 2010, 7:05 pm

Güzel bir sticker tasarlayıp yaptırıncaya kadar şimdilik sadece beyaz renkte web adresimizden [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sticker yaptırıyoruz,bora-feat Mustafa şuanda bu işle meşgul,pazar günü buluşmada araçlarımıza yapıştırırız...
freelife
Teğmen
Teğmen
freelife

MesajKonu: Geri: Kulubümüzün Sticker'ı   Kulubümüzün Sticker'ı EmptyPtsi 20 Eyl. 2010, 7:35 pm

Boyutları bellimi bnim arka camda bir sticker var zaten ben tampona yapıştıracaktım olmazsa ben kendime tampon boyutunda yaptırırım ( yapıştıracağım yere göre )
scolak_53
RFC İl Temsilcisi
RFC İl Temsilcisi
scolak_53

MesajKonu: Geri: Kulubümüzün Sticker'ı   Kulubümüzün Sticker'ı EmptyPtsi 20 Eyl. 2010, 7:47 pm

[b][i]Emeklerinize sağlık
istanbullu
Teğmen
Teğmen
istanbullu

MesajKonu: Geri: Kulubümüzün Sticker'ı   Kulubümüzün Sticker'ı EmptyPtsi 20 Eyl. 2010, 7:55 pm

sticker çok güzel çok beğendim fakat sticker bütün olarak yapıştırılırsa kötü durur gibi (bence)bu arada kolay gelin mustafa abi Very Happy
smiller
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
smiller

MesajKonu: Geri: Kulubümüzün Sticker'ı   Kulubümüzün Sticker'ı EmptyPtsi 20 Eyl. 2010, 8:02 pm

Yok abi bütün olarak olmayacak sadece o sarı canavar yeri birde yazılar olacak şekille fakat başka bir sticker tasarlamaya çalışıyorum çünkü burdaki uzaylı figürünü alıntı yaptım tamamen bize ait olan birşey olsun istedim.
freelife
Teğmen
Teğmen
freelife

MesajKonu: Geri: Kulubümüzün Sticker'ı   Kulubümüzün Sticker'ı EmptyPtsi 20 Eyl. 2010, 8:05 pm

o uzaylı tek başına al bence sarı yer olmasın ve altında web adresimiz sarı olsun dene bak güzel durur bence (alt zemin olmazın )
smiller
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
smiller

MesajKonu: Geri: Kulubümüzün Sticker'ı   Kulubümüzün Sticker'ı EmptyPtsi 20 Eyl. 2010, 8:10 pm

usta uzaylı figürü benim tasarladığım birşey değil ilerde çok büyüdüğümüzde biri çıkıp bunu ben yapmıştım demesin ben tesadüfen netten buldum o tasarımı.Ondan kullanmayım diyorum.Bu arada zemin derken beyaz yerden bahsediyorsan orası olmayacak abi zaten mecbur çıkıyor orası.
freelife
Teğmen
Teğmen
freelife

MesajKonu: Geri: Kulubümüzün Sticker'ı   Kulubümüzün Sticker'ı EmptyPtsi 20 Eyl. 2010, 8:13 pm

Benim anlatmak istediğim illaki o uzaylı olsun demiyorum ama başka bir figür uydurulur fakat o sarı zeminde olmasın.
smiller
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
smiller

MesajKonu: Geri: Kulubümüzün Sticker'ı   Kulubümüzün Sticker'ı EmptyPtsi 20 Eyl. 2010, 9:48 pm

En baştan açıklamamda fayda var.Tasarımdaki renkler sadece tasarım amaçlıdır yani siz reklamcıya gittiğinizde bu yazıları kırmızı-beyaz-sarı gibi renklerde çıkartırabilirsiniz.Ama isterseniz bu sarı renklede çıkarttırabilirsiniz çünkü renaultun kendi sarısından aldım tonu.Yorumlarınızı bekliyorum.Birde ben büyüklüğünü 2048*300 gibi boyutlarda yaptım tasarım olarak sizler reklamcıda cam boyutlarına göre çıkarttırabilirsiniz.Ayrıca 2.resimdeki ve diğer resimlerdeki logoda(cliocup)sarı brush yaptığım için hafif siyah yerler görünüyor siz onu yaptıracağınız zaman benim vereceğim orjinal siyah rengi gö*ürüp beyaz çıkarttırabilirsiniz.Benim tavsiyem renk olarak tek ton olsun ya sarı ya beyaz ya kırmızı.Uzaylı resimli tasarımda 2 renk mevcut kuru kafa tasarımındada 2 renk mevcut.İstenilirse kuru kafa beyaz olaakta çıkartılabilir ben sarı olarak tasarladım kanatlarını beyaz yaptım sadece.Yorumlarınızı bekliyorum.

*USTA
Admin
Admin
*USTA

MesajKonu: Geri: Kulubümüzün Sticker'ı   Kulubümüzün Sticker'ı EmptyPtsi 20 Eyl. 2010, 10:00 pm

Okuma kolaylığı açısından en alttaki tasarım çok iyi bence,emeğine sağlık kardeşim...
Kadir Salim
Teğmen
Teğmen
Kadir Salim

MesajKonu: Geri: Kulubümüzün Sticker'ı   Kulubümüzün Sticker'ı EmptyPtsi 20 Eyl. 2010, 10:03 pm

Buda benden Wink Aklıma daha değişik birşeyler geldikçe paylaşımda bulunucam .
smiller
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
smiller

MesajKonu: Geri: Kulubümüzün Sticker'ı   Kulubümüzün Sticker'ı EmptyPtsi 20 Eyl. 2010, 11:11 pm

Ben büyük ihtimal ya 2.yi ya sonuncuyu yaptıracam usta.

Bu arada kadir eline sağlık fakat sitemizin adresini biraz daha belirgin ve büyük yapsan okunabilir.

Kulubümüzün Sticker'ı
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki