Renault Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Renault Fan Club

www.RenaultFanClub.Com____________YENİ ADRESİMİZDEYİZ

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Meşhur amortisör tabla rulmanı

+3
Kadir Salim
pendikli_fb
*USTA
7 posters
YazarMesaj
*USTA
Admin
Admin
*USTA

Meşhur amortisör tabla rulmanı Empty
MesajKonu: Meşhur amortisör tabla rulmanı   Meşhur amortisör tabla rulmanı EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 3:13 pm

Dün serviste bakımdaydım,bu rulman 2.ye değiştirildi,bu sefer takılan malzeme iyileştirilmiş malzemeymiş,yeni takılanın üst kısmının rengi kemik rengiydi,fotoğraf çekmeyi unuttum...
Yeni Kangoo su olan arkadaşlar yetkili servis ile irtibata geçerek bu malzemeyi değiştirtsinler...

[Resimleri sadece adminler görebilir.]

En son *USTA tarafından C.tesi 18 Eyl. 2010, 3:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
pendikli_fb
Teğmen
Teğmen
pendikli_fb

MesajKonu: Geri: Meşhur amortisör tabla rulmanı   Meşhur amortisör tabla rulmanı EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 3:15 pm

sağol ustam yağ bakımı geldi zaten o zaman bunuda söyleyelim servise
*USTA
Admin
Admin
*USTA

MesajKonu: Geri: Meşhur amortisör tabla rulmanı   Meşhur amortisör tabla rulmanı EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 3:17 pm

Gitmeden önce haber ver kardeşim,sipariş geçerler,gittiğinde yok diyemezler...
pendikli_fb
Teğmen
Teğmen
pendikli_fb

MesajKonu: Geri: Meşhur amortisör tabla rulmanı   Meşhur amortisör tabla rulmanı EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 3:18 pm

doğru söylüyorsun abi öyle yapayım.sağol
Kadir Salim
Teğmen
Teğmen
Kadir Salim

MesajKonu: Geri: Meşhur amortisör tabla rulmanı   Meşhur amortisör tabla rulmanı EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 3:21 pm

Paylaşım için teşekkürler , çok çabuk bozulan bir parçamıydı ?
*USTA
Admin
Admin
*USTA

MesajKonu: Geri: Meşhur amortisör tabla rulmanı   Meşhur amortisör tabla rulmanı EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 3:24 pm

2 sene dolmadan 2 kere değişti,1 kerede sökülüp yağlanmıştı,inşalah bu takılan uzun süre gider,hem ses yapıyordu hemde direksiyon ağırlaşıyordu...
istanbullu
Teğmen
Teğmen
istanbullu

MesajKonu: Geri: Meşhur amortisör tabla rulmanı   Meşhur amortisör tabla rulmanı EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 9:27 pm

teşekkürler usta
ÖZGÜR G
Teğmen
Teğmen
ÖZGÜR G

MesajKonu: Geri: Meşhur amortisör tabla rulmanı   Meşhur amortisör tabla rulmanı EmptySalı 21 Eyl. 2010, 1:46 am

Bendede sag onden gene takirtilar geliyor.1 sene once fren kaliperi gevsemisti... Acaba simdi bu parcami bozuldu??direksiyondada agirlik var birazcik. Garantide bitti Sad
*USTA
Admin
Admin
*USTA

MesajKonu: Geri: Meşhur amortisör tabla rulmanı   Meşhur amortisör tabla rulmanı EmptySalı 21 Eyl. 2010, 2:19 am

O parçadan Özgür,garantin bitse bile o parçada kronik arıza olduğu için yetkili servisin ücretsiz değiştirmesi gerekiyor...
bora-feat
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
bora-feat

MesajKonu: Geri: Meşhur amortisör tabla rulmanı   Meşhur amortisör tabla rulmanı EmptySalı 21 Eyl. 2010, 5:09 am

aynen arkadaşlar ben bu iyileştirilmişi tam 1,5 sene önce takmıştım 1,5 sne önce 3 kez üst üste değiştirdim en son takılan iyileştirilmiş parçaydı hala sorunsuz bundan sonrada sorun çıkarmaz zaten
ÖZGÜR G
Teğmen
Teğmen
ÖZGÜR G

MesajKonu: Geri: Meşhur amortisör tabla rulmanı   Meşhur amortisör tabla rulmanı EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 10:28 pm

Anlasildi, tesekkurler.servis yolu gozuktu gene Smile
ÖZGÜR G
Teğmen
Teğmen
ÖZGÜR G

MesajKonu: Geri: Meşhur amortisör tabla rulmanı   Meşhur amortisör tabla rulmanı EmptyPerş. 23 Eyl. 2010, 11:53 pm

Bugun manavgat servisindeydim aksam.sagdan gelen tikirtilari frenlere gene biseyler yaparak cozduler, ayni islemi solada uyguladilar. Su unlu parcamizi sordum, rulmani,her aracta olmuyormus,ama birsuru degistirmisler. Bende direksiyonu saga sola cevirirken oyle catir cutur sesler yok cok sukur.veee bir kotu haber arkadaslar... Kalorifer, klima sistemi bozulupta yaptiranlar, arac gene sokulecekmis bilginize Smile
SeDoMaN
Teğmen
Teğmen
SeDoMaN

MesajKonu: Geri: Meşhur amortisör tabla rulmanı   Meşhur amortisör tabla rulmanı EmptyCuma 24 Eyl. 2010, 12:02 am

vaybe kronık demek
*USTA
Admin
Admin
*USTA

MesajKonu: Geri: Meşhur amortisör tabla rulmanı   Meşhur amortisör tabla rulmanı EmptyCuma 24 Eyl. 2010, 12:44 am

Klima neden sökülecekmiş Özgür,Kaşan'dan bir arkadaşında bozulmuş 2.ye hemde,garantiside bitmiş,Keşan'daki servis ücretli demiş,ben soruşturdum kronik sorun olduğu için garantiden değişiyormuş...
Servislere işine geldiği gibi davranıyor...
ÖZGÜR G
Teğmen
Teğmen
ÖZGÜR G

MesajKonu: Geri: Meşhur amortisör tabla rulmanı   Meşhur amortisör tabla rulmanı EmptyCuma 24 Eyl. 2010, 4:06 am

Abi herkesinki gene bozulacakmis, oyle dediler bana.iyilestirilmis parca denmesi hikayeymis.Bunu bana servis gorevlisi soyledi yani.valla benimde garantim bitti ama en yuksek mertebeye kadar baslarini agritirim.mailler, telefonlarla...hakkimi ararim.bana bugun serviste dediklerine gore kronik sorun ve renault da bunu bildigine gore ucretsiz degistirilir dediler. Demek ki servisten servise degisiyor ne bileyim, bende anlamadim bu isten bisey :/ . Baslarina firlatirim valla anahtari Smile

Meşhur amortisör tabla rulmanı
1 sayfadaki 1 sayfası