Renault Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Renault Fan Club

www.RenaultFanClub.Com____________YENİ ADRESİMİZDEYİZ

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sigarayı Bırakma Yöntemleri

+5
Emir34
AnıL-TD
*USTA
smiller
freelife
9 posters
YazarMesaj
freelife
Teğmen
Teğmen
freelife

Sigarayı Bırakma Yöntemleri Empty
MesajKonu: Sigarayı Bırakma Yöntemleri   Sigarayı Bırakma Yöntemleri EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 5:08 pm

•Öncelikle sigarayı birer paket birer paket alın. Yedek paket veya kartonla sigara almayı bırakın.
•Herzaman kullandığınız markayı değilde size tadı nispeten daha kötü gelen bir markayı alın. Bu işinizi kolaylaştıracaktır.
•Sigara içmek istediğinizde bunu biraz geciktirin. Her sigarayı bir saat geciktirmeniz günlük içtiğiniz sigara sayısını düşürecektir.
•Sigarayı bitmeden söndürün. Hatta yarım yarım için.
•Sigara içmek için farklı bir oda kullanın. Hatta orada olmaktan memnun olmadığınız bir yerde sigara için.
•Sigara paketini kolay ulaşabileceğiniz bir yere veya sürekli koyduğunz cebinize koymayın. Ters taraftaki cebinize, kullanmadığınız bir çekmeceye veya uzak bir yere koyun. Böylece her bilinçdışı sigara yakmak istediğinizde, farkına varırsınız.
•Kül tablanızı sık boşaltmayın. Hergün ne kadar sigara içtiğinizi kül tablasından görün.
•Alternatif şeyler kullanın, sigara içmek aklınıza geldiğinde su veya meyve suyu için, birşeyler yeyin.
•Sigarayı azaltmak bırakmak demek değildir. Bu nedenle bırakmak için kendinize bir tarih belirleyin

sigaranınzararları.com dan alıntıdır
smiller
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
smiller

MesajKonu: Geri: Sigarayı Bırakma Yöntemleri   Sigarayı Bırakma Yöntemleri EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 5:49 pm

ah sigara ah...
*USTA
Admin
Admin
*USTA

MesajKonu: Geri: Sigarayı Bırakma Yöntemleri   Sigarayı Bırakma Yöntemleri EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 6:11 pm

Keşke bırakabilsek...
AnıL-TD
Serbet Alan Moderatörü
Serbet Alan Moderatörü
AnıL-TD

MesajKonu: Geri: Sigarayı Bırakma Yöntemleri   Sigarayı Bırakma Yöntemleri EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 6:12 pm

hiç başlamadım allah'a şükür başlamayıda düşünmüyorum
Emir34
Teğmen
Teğmen
Emir34

MesajKonu: Geri: Sigarayı Bırakma Yöntemleri   Sigarayı Bırakma Yöntemleri EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 6:14 pm

3 ay bıraksam 4'üncü ay yine başlıyorum üzgün
smiller
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
smiller

MesajKonu: Geri: Sigarayı Bırakma Yöntemleri   Sigarayı Bırakma Yöntemleri EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 6:16 pm

bide aksi gibi sürekli eşantiyon pro,yada yaprrak sigaraları geliyor yada freeshop Sad gelde bırak şimdi hadi...
Emir34
Teğmen
Teğmen
Emir34

MesajKonu: Geri: Sigarayı Bırakma Yöntemleri   Sigarayı Bırakma Yöntemleri EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 6:18 pm

Hele sarma sigara olursa affetmiyorum, intikallerden alıştım mezralarda hep sarma var Smile
AnıL-TD
Serbet Alan Moderatörü
Serbet Alan Moderatörü
AnıL-TD

MesajKonu: Geri: Sigarayı Bırakma Yöntemleri   Sigarayı Bırakma Yöntemleri EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 6:18 pm

gelenleri satıcaksın o zaman Very Happy Very Happy
smiller
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
smiller

MesajKonu: Geri: Sigarayı Bırakma Yöntemleri   Sigarayı Bırakma Yöntemleri EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 6:19 pm

sorma emirhan abi ya bırakmam zorlaşıyor,bu arada anıl sattım 2 kutusunu Smile
Emir34
Teğmen
Teğmen
Emir34

MesajKonu: Geri: Sigarayı Bırakma Yöntemleri   Sigarayı Bırakma Yöntemleri EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 6:21 pm

Aynen.
pendikli_fb
Teğmen
Teğmen
pendikli_fb

MesajKonu: Geri: Sigarayı Bırakma Yöntemleri   Sigarayı Bırakma Yöntemleri EmptyPerş. 23 Eyl. 2010, 1:08 am

Valla bırakanlara çok imreniyorum.keşke bende bırakabilsem
16-UğUR-55
Efsane Moderatör
Efsane Moderatör
16-UğUR-55

MesajKonu: Geri: Sigarayı Bırakma Yöntemleri   Sigarayı Bırakma Yöntemleri EmptyPerş. 23 Eyl. 2010, 1:28 am

Ben bıraktım
Sigarasız hayat temiz hayat
roadfox
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
roadfox

MesajKonu: Geri: Sigarayı Bırakma Yöntemleri   Sigarayı Bırakma Yöntemleri EmptyPerş. 23 Eyl. 2010, 3:41 am

Valla hiç planlamadan vs öyle küt diye bıraktım bakalım özellikle genç kardeşlerim biran önce bırakın şu illeti yazık günah hem sağlığınıza hem paranıza
OmEr
Teğmen
Teğmen
OmEr

MesajKonu: Geri: Sigarayı Bırakma Yöntemleri   Sigarayı Bırakma Yöntemleri EmptyPerş. 23 Eyl. 2010, 4:47 am

Dört yıl önce şu anki işime girmek için sigarayı bıraktım çünkü şirkette sigara içmek tazminatsız işten atılma nedeni Smile

Sigarayı Bırakma Yöntemleri
1 sayfadaki 1 sayfası