Renault Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Renault Fan Club

www.RenaultFanClub.Com____________YENİ ADRESİMİZDEYİZ

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bu Nasıl Bir İş Arkadaş??

+2
*USTA
Anil Akca
6 posters
YazarMesaj
Anil Akca
Teğmen
Teğmen
Anil Akca

Bu Nasıl Bir İş Arkadaş?? Empty
MesajKonu: Bu Nasıl Bir İş Arkadaş??   Bu Nasıl Bir İş Arkadaş?? EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 4:08 pm

[b]Pazartesi Günü Okula gittiğimde Kitapları Geç Dağıttlar ve ilk önce Ders programını verdiler. Sonra Bi baktım. Matematik Dedim Yav arkadaş sinir sinir Sözel Bölümde Matematiğin ve Geometrinin Ne işi var ?? hönk hönk sinir Sonra Meğerse TM-Eşitağırlık ve Sözel 3 Alan Artık Hep aynı dersi görecekler.Ben Matematik'ten Kultulmak için sinir sinir sinir Sözele Geçiyorum.Sözel'e Matematik Geliyor. Ama Allahtan Seneye Yok Very Happy Very Happy Very Happy sinir sinir sinir sinir [b]
*USTA
Admin
Admin
*USTA

MesajKonu: Geri: Bu Nasıl Bir İş Arkadaş??   Bu Nasıl Bir İş Arkadaş?? EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 4:09 pm

Kolay gelsin Anıl,matematik hayatımızın her alanında var unutma,okumalısınız...
smiller
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
smiller

MesajKonu: Geri: Bu Nasıl Bir İş Arkadaş??   Bu Nasıl Bir İş Arkadaş?? EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 4:32 pm

anılcım matematiksin bir hayat olmaz attığuın her matematik ilerde aracının km'de yaktığı yakıtı düşünürken bile matematik Very Happy kurtuluşun yok ben 14 yıldır görüyorum 4 yıl daha görecem askerden sonra düşün Smile
SeDoMaN
Teğmen
Teğmen
SeDoMaN

MesajKonu: Geri: Bu Nasıl Bir İş Arkadaş??   Bu Nasıl Bir İş Arkadaş?? EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 8:20 pm

sıkma cannı Smile
pendikli_fb
Teğmen
Teğmen
pendikli_fb

MesajKonu: Geri: Bu Nasıl Bir İş Arkadaş??   Bu Nasıl Bir İş Arkadaş?? EmptyPerş. 23 Eyl. 2010, 1:12 am

bende lise yıllarımda hiç sevmezdim matematiği.ama cidden ileride matematik çok lazım oluyor
16-UğUR-55
Efsane Moderatör
Efsane Moderatör
16-UğUR-55

MesajKonu: Geri: Bu Nasıl Bir İş Arkadaş??   Bu Nasıl Bir İş Arkadaş?? EmptyPerş. 23 Eyl. 2010, 1:27 am

İlk sene tamamen ortak dersler vardır anıl
2 seneye geçtiğinde normal bölümünü okursun
Anil Akca
Teğmen
Teğmen
Anil Akca

MesajKonu: Geri: Bu Nasıl Bir İş Arkadaş??   Bu Nasıl Bir İş Arkadaş?? EmptyPerş. 23 Eyl. 2010, 6:04 am

Zaten Lise te Görmicekmişiz. Kafa Rahat Very Happy

Bu Nasıl Bir İş Arkadaş??
1 sayfadaki 1 sayfası