Renault Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Renault Fan Club

www.RenaultFanClub.Com____________YENİ ADRESİMİZDEYİZ

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

OSMANİYE'DE ÇATIŞMA

4 posters
YazarMesaj
roadfox
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
roadfox

OSMANİYE'DE ÇATIŞMA Empty
MesajKonu: OSMANİYE'DE ÇATIŞMA   OSMANİYE'DE ÇATIŞMA EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 4:37 am

Osmaniye'de çatışma!

PKK mensuplarıyla güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı, teröristler izlerini kaybettirmek için orman yaktı

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Osmaniye kırsalında, terör örgütü PKK mensuplarıyla güvenlik güçleri arasında çatışma çıktığı, ölen ya da yaralananın olmadığı çatışmanın ardından teröristlerin izlerini kaybettirmek için çıkardıkları orman yangınında 10 dönümlük alanın zarar gördüğü bildirildi.Edinilen bilgiye göre, Osmaniye'nin Ürün Yaylası Gürdük mevkisinde, arama-tarama çalışmaları yapan güvenlik güçlerine teröristlerce ateş açıldı. Güvenlik güçlerinin de buna karşılık vermesi üzerine çıkan ve yaklaşık 10 dakika süren çatışma sonrasında, teröristler izlerini kaybettirmek için ormanı ateşe vererek kaçtılar.Güvenlik güçlerinin ihbarı üzerine olay yerine gelen Orman İşletme Müdürlüğü ekipleri, söndürme çalışmaları için Adana ve Kahramanmaraş'tan da yardım istediler.
Renaultolog
Teğmen
Teğmen
Renaultolog

MesajKonu: Geri: OSMANİYE'DE ÇATIŞMA   OSMANİYE'DE ÇATIŞMA EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 4:52 am

Şerefsiz Allah'sızlar
smiller
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
smiller

MesajKonu: Geri: OSMANİYE'DE ÇATIŞMA   OSMANİYE'DE ÇATIŞMA EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 6:16 am

üniversiteyi orda okudum hiç böyle haberler duymadım artık şehirlere kadar iniyorlar..
By_YiĞiTALP
Teğmen
Teğmen
By_YiĞiTALP

MesajKonu: Geri: OSMANİYE'DE ÇATIŞMA   OSMANİYE'DE ÇATIŞMA EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 4:15 pm

Şerefsizler

OSMANİYE'DE ÇATIŞMA
1 sayfadaki 1 sayfası