Renault Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Renault Fan Club

www.RenaultFanClub.Com____________YENİ ADRESİMİZDEYİZ

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SAHTE TEĞMEN UZMANA SELAM VERİNCE:)

+2
smiller
roadfox
6 posters
YazarMesaj
roadfox
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
roadfox

SAHTE TEĞMEN UZMANA SELAM VERİNCE:) Empty
MesajKonu: SAHTE TEĞMEN UZMANA SELAM VERİNCE:)   SAHTE TEĞMEN UZMANA SELAM VERİNCE:) EmptySalı 21 Eyl. 2010, 4:33 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Adana'da teğmen kıyafeti giyerek Asker Hastanesi'ne giden 17 yaşındaki C.B.A., uzman çavuşa selam verince yakalandı.

Saat 16.00 sıralarında Asker Hastanesi’ne giden ve üzerinde teğmen kıyafeti bulunan Kurttepe Endüstri Meslek Lisesi öğrencisi C.B.A., içeri girerken kapıdaki uzman çavuşa selam verdi. Ancak, rütbe olarak ast olmasına karşılık, üst konumundaki teğmenin kendisine selam vermesinden şüphelenen uzman çavuş, C.B.A.’yı durdurup kimlik sordu. Ancak, kimliğinin olmadığını belirtip çelişkili ifadeler veren C.B.A., teğmen olmadığı anlaşılınca çağrılan polis tarafından gözaltına aldı. Üzerindeki askeri kıyafetler çıkarılarak, sivil kıyafet giydirilen C.B.A., Bağlar Polis Merkezi’ne getirildi.

ASKERİ KIYAFETLERİ ÇOK SEVİYORUM
Burada ifadesi alınan C.B.A.'nın kötü amacının olmadığını, vatanını çok sevdiği için asker malzemeleri satan bir yerden aldığı teğmen kıyafeti ile hastaneye girip dolaşmak istediğini söylediği öğrenildi. Çocuk Şube Müdürlüğü’ne teslim edilmek üzere karakoldan çıkarılan C.B.A., gazetecilere de asker selamı vererek, “Ben vatanımı çok sevdiğim için böyle bir şey yaptım. Yüzümü kapatmanıza gerek yok. Beni çekebilirsiniz” dedi. Sağlık kontrolundan geçirilen C.B.A., daha sonra Çocuk Şube Müdürlüğü’ne teslim edildi.
smiller
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
smiller

MesajKonu: Geri: SAHTE TEĞMEN UZMANA SELAM VERİNCE:)   SAHTE TEĞMEN UZMANA SELAM VERİNCE:) EmptySalı 21 Eyl. 2010, 4:39 am

Very Happy kurttepe meslek lisesi denen yer tam bir facia zaten öğrencileride öyle..güleceğim yoktu ya
Emir34
Teğmen
Teğmen
Emir34

MesajKonu: Geri: SAHTE TEĞMEN UZMANA SELAM VERİNCE:)   SAHTE TEĞMEN UZMANA SELAM VERİNCE:) EmptySalı 21 Eyl. 2010, 4:45 am

Rütbeleri öğrenmemiş demekki Smile
*USTA
Admin
Admin
*USTA

MesajKonu: Geri: SAHTE TEĞMEN UZMANA SELAM VERİNCE:)   SAHTE TEĞMEN UZMANA SELAM VERİNCE:) EmptySalı 21 Eyl. 2010, 2:27 pm

Emir34 demiş ki:
Rütbeleri öğrenmemiş demekki Smile
Daha 17 yaşındaymış abisi,nerden bilsin rütbeleri... hehe

En son *USTA tarafından Salı 21 Eyl. 2010, 4:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
SeDoMaN
Teğmen
Teğmen
SeDoMaN

MesajKonu: Geri: SAHTE TEĞMEN UZMANA SELAM VERİNCE:)   SAHTE TEĞMEN UZMANA SELAM VERİNCE:) EmptySalı 21 Eyl. 2010, 4:01 pm

Smile olaylara bak ya
By_YiĞiTALP
Teğmen
Teğmen
By_YiĞiTALP

MesajKonu: Geri: SAHTE TEĞMEN UZMANA SELAM VERİNCE:)   SAHTE TEĞMEN UZMANA SELAM VERİNCE:) EmptySalı 21 Eyl. 2010, 4:10 pm

Very Happy Very Happy

SAHTE TEĞMEN UZMANA SELAM VERİNCE:)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» selam
» Selam
» Selam
» Selam Arkadaşlar
» Herkese selam bende geldim :))