Renault Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Renault Fan Club

www.RenaultFanClub.Com____________YENİ ADRESİMİZDEYİZ

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İş Görüşmesi

2 posters
YazarMesaj
CenKeRS
Teğmen
Teğmen
CenKeRS

İş Görüşmesi Empty
MesajKonu: İş Görüşmesi   İş Görüşmesi EmptyPtsi 20 Eyl. 2010, 4:01 am

Adamın biri gazetede gördüğü seçkin bir şirketin iş ilanına başvurur ve kısa bir süre sonra da görüşmeye çağırılır.

Görüşme olumlu geçer ve prensipte anlaşıldıktan sonra çalışma koşullarına gelindiğinde müstakbel patronuyla aralarındaki konuşma şöyle gelişir.

- Beyefendi bilmeniz gereken bir mevzu var ki, ben 5 bin YTL'den aşağı bir ücretle çalışmam.
- Aman efendim dert ettiğiniz şeye bakın; biz zaten 7 bin 5 yüz YTL'den aşağı maaş vermiyoruz kimseye…
- Harika! Ancak bir mevzu daha var ki bana tahsis edeceğiniz araba iyi bir araba olmalı üstelik son model… Zira başka türlü çalışamam.
- Hah hah hah! Hiç merak etmeyin biz zaten bütün çalışanlarımıza cip Veriyoruz. Üstelik en son ve en büyük modelinden.

Adam gittikçe hem sevinmeye hem de endişelenmeye başlar, ama böyle bir fırsatta ele geçmez deyip devam eder konuşmasını sürdürmeye, patron da devam eder cevap vermeye… Artık iyice afallamıştır ve dayanamayıp sorar:
- Şaka yapıyorsunuz herhalde?!

Patron cevap verir:
- Ama önce siz başlattınız...!"
SerhanÇELİK
Teğmen
Teğmen
SerhanÇELİK

İş Görüşmesi Empty
MesajKonu: Geri: İş Görüşmesi   İş Görüşmesi EmptyPtsi 20 Eyl. 2010, 4:07 am

Hahahahahaahaha süper yaaaa bayıldımm paylaşım için sağol

İş Görüşmesi
1 sayfadaki 1 sayfası