Renault Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Renault Fan Club

www.RenaultFanClub.Com____________YENİ ADRESİMİZDEYİZ

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :)

+7
pinusnigra01
Artiktek
smiller
CenKeRS
alper_x
*USTA
istanbullu
11 posters
YazarMesaj
istanbullu
Teğmen
Teğmen
istanbullu

yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :) Empty
MesajKonu: yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :)   yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :) EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 8:59 pm

[Linkleri sadece adminler görebilir.]

5 viteste ortalamayı sıfırladım fazla yüklenmeden devam ettim ve sonuç ortada Smile
istanbullu
Teğmen
Teğmen
istanbullu

MesajKonu: Geri: yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :)   yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :) EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 9:00 pm

kesinlikle şop değildir
*USTA
Admin
Admin
*USTA

MesajKonu: Geri: yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :)   yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :) EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 9:13 pm

Bunu düz yolda düşük hızda 5.viteste yakalamak zor değil,mühim olan devamlılığının olması...Smile
alper_x
Teğmen
Teğmen
alper_x

MesajKonu: Geri: yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :)   yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :) EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 9:16 pm

ahh ahhh içim gidiyor vala bizimkide 11 den asagı gostermıyor Sad
istanbullu
Teğmen
Teğmen
istanbullu

MesajKonu: Geri: yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :)   yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :) EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 9:17 pm

evet usta öylede gene yarım saat 3,0 ı geçmedi hep 90 la gittim Smile
istanbullu
Teğmen
Teğmen
istanbullu

MesajKonu: Geri: yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :)   yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :) EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 9:17 pm

alper_x demiş ki:
ahh ahhh içim gidiyor vala bizimkide 11 den asagı gostermıyor Sad

sende al bi kangoo alper abi Smile
CenKeRS
Teğmen
Teğmen
CenKeRS

MesajKonu: Geri: yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :)   yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :) EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 5:01 am

Ben Bi Kere 23 ü Gördüm Very Happy
smiller
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
smiller

MesajKonu: Geri: yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :)   yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :) EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 5:08 am

ben 90'cıyım 3000'i devirmem gelmem Smile araç benzinli olunca cimri oluyor insan klima petekleri kesin tıkanmıştır Smile
Artiktek
Teğmen
Teğmen
Artiktek

MesajKonu: Geri: yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :)   yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :) EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 5:18 am

Bende denedim bi kere baya düşürdüm ama böylede yol bitmiyorki kardeşim.Genelde 6. vites 130-140 giderim..Ortalamam 6 - 7 arası gezer
istanbullu
Teğmen
Teğmen
istanbullu

MesajKonu: Geri: yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :)   yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :) EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 6:12 am

5. viteste sıfırla ortalamayı 90 ı geçme aynısı sanada olur ki seninki 6 vites 6 da daha az yakar denersin bir gün Very Happy
pinusnigra01
Teğmen
Teğmen
pinusnigra01

MesajKonu: Geri: yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :)   yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :) EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 6:21 am

benim gözümmü bozuk....

aracın o anki hızı 0 km/h

yanlışım varsa söyleyin...

arkadaş şaka yapıyor sanırım..

araba rölantide duruyor SmileSmile
istanbullu
Teğmen
Teğmen
istanbullu

MesajKonu: Geri: yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :)   yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :) EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 6:37 am

evet km zaten 0 da Very Happy durupda çektim fotoyu istediğin zaman aynı ortalamayı yaparım hiç fark etmez Very Happy
lüleburgazlı
Teğmen
Teğmen
lüleburgazlı

MesajKonu: Geri: yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :)   yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :) EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 2:22 pm

aga süper bir ortalama ya... helal olsun vallah... uzun yolda ki bende 90 ı geçmem manyak bir durum ortaya çıkar bundan yeni kangoo alırsam (allah kısmet ederse ) bol bol LÜLEBURGAZ yaparım sonrasında... Very Happy
pendikli_fb
Teğmen
Teğmen
pendikli_fb

MesajKonu: Geri: yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :)   yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :) EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 2:50 pm

benim ortalamada halen 8 lerde Very Happy Very Happy
bora-feat
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
bora-feat

MesajKonu: Geri: yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :)   yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :) EmptySalı 21 Eyl. 2010, 5:12 am

abi 8 e bakma o yalan normalde şehir içi 105 likler tam 6-6,5 arası yakıyor daha fazlasını yakmıyor yani
ÖZGÜR G
Teğmen
Teğmen
ÖZGÜR G

MesajKonu: Geri: yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :)   yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :) EmptySalı 21 Eyl. 2010, 6:13 am

Test edildi onaylandi, depo fulledigimden beri cok dikkat ederek kullaniyorum.300 km oldu, 6.1 lerde... Kangurucukta bende sokta Smile tabi 2 litre az yakacam diye habire dikkat kesilmek, yumusak davranmakta ne kadar akil kari onuda bilemiyorum Smile
pinusnigra01
Teğmen
Teğmen
pinusnigra01

MesajKonu: Geri: yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :)   yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :) EmptyÇarş. 22 Eyl. 2010, 5:32 am

ÖZGÜR G demiş ki:
Test edildi onaylandi, depo fulledigimden beri cok dikkat ederek kullaniyorum.300 km oldu, 6.1 lerde... Kangurucukta bende sokta Smile tabi 2 litre az yakacam diye habire dikkat kesilmek, yumusak davranmakta ne kadar akil kari onuda bilemiyorum Smile

dostum yumuşak davaranmaya devam et...

sadece yakıt deil...

aracın ömrüde uzar....

yeni kangoo ortalama yakıt rekoru kırıldı :)
1 sayfadaki 1 sayfası