Renault Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Renault Fan Club

www.RenaultFanClub.Com____________YENİ ADRESİMİZDEYİZ

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

aranıyor - 2008 eski kasa kangoo için

4 posters
YazarMesaj
lüleburgazlı
Teğmen
Teğmen
lüleburgazlı

aranıyor - 2008 eski kasa kangoo için  Empty
MesajKonu: aranıyor - 2008 eski kasa kangoo için    aranıyor - 2008 eski kasa kangoo için  EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 5:34 pm

arakdaşlar dün akşam yolcu tarafındaki güneşliği açarken elimde kaldı biliyorsunuz bir tarafı geçme bir tarafı vidalı bu güneşlikler bu vidalı kısmındaki kare bağlantı aparatından lağzım...
33su608
Teğmen
Teğmen
33su608

MesajKonu: Geri: aranıyor - 2008 eski kasa kangoo için    aranıyor - 2008 eski kasa kangoo için  EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 7:58 pm

abi valla kolay bulabilecegini sanmıyorum başka bir yöntem dene bence.
lüleburgazlı
Teğmen
Teğmen
lüleburgazlı

MesajKonu: Geri: aranıyor - 2008 eski kasa kangoo için    aranıyor - 2008 eski kasa kangoo için  EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 8:00 pm

bulamazsam çakma bişeyler yapıcaz artık... sağolasın...
33su608
Teğmen
Teğmen
33su608

MesajKonu: Geri: aranıyor - 2008 eski kasa kangoo için    aranıyor - 2008 eski kasa kangoo için  EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 8:02 pm

rica edrim aslında fotograf olsa daha iyi yardımcı olurum.
lüleburgazlı
Teğmen
Teğmen
lüleburgazlı

MesajKonu: Geri: aranıyor - 2008 eski kasa kangoo için    aranıyor - 2008 eski kasa kangoo için  EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 12:10 am

çekebilirsem gödneririm abi kısmetse
*USTA
Admin
Admin
*USTA

MesajKonu: Geri: aranıyor - 2008 eski kasa kangoo için    aranıyor - 2008 eski kasa kangoo için  EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 12:35 am

lüleburgazlı demiş ki:
arakdaşlar dün akşam yolcu tarafındaki güneşliği açarken elimde kaldı biliyorsunuz bir tarafı geçme bir tarafı vidalı bu güneşlikler bu vidalı kısmındaki kare bağlantı aparatından lağzım...
RCT de verdiğim klasik cevabı yineleyelim,Erhan'da kesin vardır bunun çıkması...
lüleburgazlı
Teğmen
Teğmen
lüleburgazlı

MesajKonu: Geri: aranıyor - 2008 eski kasa kangoo için    aranıyor - 2008 eski kasa kangoo için  EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 12:38 am

erhan abi bir türlü bana cevap vermedi yav belki yoğunluktan ama... bir iki mesaj attım özelden... birde mağazayı aradım başkası çıktı sordum erhan abiyi rct den felan dedim çıkan kişide (ki özel bir alaka en azından bekliyo insan sitede yazıldıklara bakılınca) normal müşteri gibi davranınca bi dahada aramadım ama ararım hafta içi yine....
*USTA
Admin
Admin
*USTA

MesajKonu: Geri: aranıyor - 2008 eski kasa kangoo için    aranıyor - 2008 eski kasa kangoo için  EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 12:44 am

0 539 352 00 00 bu numarayı ara istersen...
lüleburgazlı
Teğmen
Teğmen
lüleburgazlı

MesajKonu: Geri: aranıyor - 2008 eski kasa kangoo için    aranıyor - 2008 eski kasa kangoo için  EmptyPtsi 20 Eyl. 2010, 5:53 pm

tamamdır abi sağolasın... şimdilik sanırım işi hallettim gibi tabi sonuç ne olacak bilmiyorum ama bu numarayıda kaydeteyim eminim yardımcı olacaktır teşekkürler...

fotoğraflar

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
SeDoMaN
Teğmen
Teğmen
SeDoMaN

MesajKonu: Geri: aranıyor - 2008 eski kasa kangoo için    aranıyor - 2008 eski kasa kangoo için  EmptyPtsi 20 Eyl. 2010, 10:40 pm

gecmıs olsun
lüleburgazlı
Teğmen
Teğmen
lüleburgazlı

MesajKonu: Geri: aranıyor - 2008 eski kasa kangoo için    aranıyor - 2008 eski kasa kangoo için  EmptySalı 21 Eyl. 2010, 12:01 am

eyvallah abi sağolasın şimdilik yapıştırdım bakalım tutacakmı...

aranıyor - 2008 eski kasa kangoo için
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Renault Megane 1 aranıyor !!!
» Ful basık Kangoo,Emre benim için yapmış...:)
» 2008 Kangoo Çarpışma Testi
» Eski Otomobillerin Reklamları
» Uno Yay Aranıyor