Renault Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Renault Fan Club

www.RenaultFanClub.Com____________YENİ ADRESİMİZDEYİZ

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sitemizin yeni tasarımı

+5
istanbullu
car_club22
smiller
cihangir
*USTA
9 posters
YazarMesaj
*USTA
Admin
Admin
*USTA

Sitemizin yeni tasarımı Empty
MesajKonu: Sitemizin yeni tasarımı   Sitemizin yeni tasarımı EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 2:23 pm

Sitemiz aşağı yukarı şekillendi arkadaşlar,bu tarz forumlarda yapılabilecek olanın en iyisini yaptık diyebilirim...
Gözümüzden kaçan sizinde olmasını istediğiniz eksikliklerimiz varsa buradan yazarsanız memnun oluruz...
cihangir
Cotech
Cotech
cihangir

MesajKonu: Geri: Sitemizin yeni tasarımı   Sitemizin yeni tasarımı EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 5:09 pm

eskisine göre çok güzel.bir kusur konu baslıkları büyük olursa daha guzel olur..
ELİNE SAĞLIK..
smiller
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
smiller

MesajKonu: Geri: Sitemizin yeni tasarımı   Sitemizin yeni tasarımı EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 5:33 pm

Bence şuanda beklediğimiz tasarımı çok erken zamanda başarabildik usta benim gözüme şuanda eksik takılmıyor.
car_club22
Teğmen
Teğmen
car_club22

MesajKonu: Geri: Sitemizin yeni tasarımı   Sitemizin yeni tasarımı EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 6:22 pm

Bence sitemiz çok güzel oldu hiçbir eksiklik yok.
istanbullu
Teğmen
Teğmen
istanbullu

MesajKonu: Geri: Sitemizin yeni tasarımı   Sitemizin yeni tasarımı EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 9:54 pm

teşşekkür et butonu
*USTA
Admin
Admin
*USTA

MesajKonu: Geri: Sitemizin yeni tasarımı   Sitemizin yeni tasarımı EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 9:57 pm

Teşekkür butonu eklenebiliyor ancak,kimin teşekkür ettiği çıkmıyor,bizde eklemedik şimdilik,çözüm arıyoruz buna...
istanbullu
Teğmen
Teğmen
istanbullu

MesajKonu: Geri: Sitemizin yeni tasarımı   Sitemizin yeni tasarımı EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 10:01 pm

tamam usta Very Happy
Kadir Salim
Teğmen
Teğmen
Kadir Salim

MesajKonu: Geri: Sitemizin yeni tasarımı   Sitemizin yeni tasarımı EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 10:27 pm

site çok güzel ancak mesaj sil butonu yok . Bazen mesaj simemiz gerekebiliyor.
oyunbozan
Teğmen
Teğmen
oyunbozan

MesajKonu: Geri: Sitemizin yeni tasarımı   Sitemizin yeni tasarımı EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 10:38 pm

bence bir eksik yok teşekkür butonu olabilir olursa
By_YiĞiTALP
Teğmen
Teğmen
By_YiĞiTALP

MesajKonu: Geri: Sitemizin yeni tasarımı   Sitemizin yeni tasarımı EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 10:42 pm

Site gayet güzel
*USTA
Admin
Admin
*USTA

MesajKonu: Geri: Sitemizin yeni tasarımı   Sitemizin yeni tasarımı EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 12:33 am

Kadir Salim demiş ki:
Yiğitalp'in nickinden bakınca sil butonu vardı,mozillada bazı butonlar çıkmayabiliyor,sen hangi tarayıcıyı kullanıyorsun Kadir...
smiller
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
smiller

MesajKonu: Geri: Sitemizin yeni tasarımı   Sitemizin yeni tasarımı EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 12:51 am

Mozillada sil butonu çıkıyor usta ben mozilla kullanıyorum.
Kadir Salim
Teğmen
Teğmen
Kadir Salim

MesajKonu: Geri: Sitemizin yeni tasarımı   Sitemizin yeni tasarımı EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 1:05 am

*USTA demiş ki:
Kadir Salim demiş ki:
Yiğitalp'in nickinden bakınca sil butonu vardı,mozillada bazı butonlar çıkmayabiliyor,sen hangi tarayıcıyı kullanıyorsun Kadir...
Ben explorer 8 , chrome , avant browseer bu üç tarayıcıdan üçündede denedim , sil butonu bazı konularda çıkıyor , mesela şu linkteki mesajı silebiliyorum.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ama şuan içinde bulunduğum konuda ki mesajımı silemiyorum.
*USTA
Admin
Admin
*USTA

MesajKonu: Geri: Sitemizin yeni tasarımı   Sitemizin yeni tasarımı EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 1:42 am

Bütün ayarları kontrol ettim Kadir,bu konuyla 19 konusundaki ayarlar tamamen aynı,Yunus'a kontrol etiririm bir kerede,umarım düzeltiriz... hönk
roadfox
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
roadfox

MesajKonu: Geri: Sitemizin yeni tasarımı   Sitemizin yeni tasarımı EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 4:40 am

Maşallah güzelleştikçe benimde içim açılıyor [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ilk gün baya bocalamıştım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] tek gözüme çarpan eksiklik bana göre banner altındaki kayan yazı onu biraz çarpıcı bir hale koyamazmıyız?

Sitemizin yeni tasarımı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sitemizin Bannerı
» Yeni Clio III
» Yeni Kangoo 2009 Be bop
» yeni bastırdığım sticker
» yeni konu ve mesaj