Renault Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Renault Fan Club

www.RenaultFanClub.Com____________YENİ ADRESİMİZDEYİZ

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GENÇLİĞİMİZE NE OLUYOR:(

+6
pendikli_fb
*USTA
oyunbozan
smiller
Anil Akca
roadfox
10 posters
YazarMesaj
roadfox
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
roadfox

GENÇLİĞİMİZE NE OLUYOR:( Empty
MesajKonu: GENÇLİĞİMİZE NE OLUYOR:(   GENÇLİĞİMİZE NE OLUYOR:( EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 6:18 am

Antalya’da 6 aylık hamile liselinin kürtaj yaptırdığı iddia edildi
Antalya'nın Kemer ilçesinde bir apartmanın bahçesinde 6 aylık cenin bulundundu.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kemer'in Aslanbucak Mahallesinde bir apartmanın arka bahçesinde bir erkek bebek cesedi bulundu.

KÜRTAJLA ALINDIĞI BELİRLENDİ
Polis tarafından başlatılan soruşturmada, bebeğin kafatasında kesik izleri saptanırken, ilk tespitlere göre, ceninin 6 aylık olduğu ve kürtajla alındığı belirlendi.

Cumhuriyet Savcılığı koordinesinde polis tarafından genişletilen soruşturma kapsamında, ceninin, hamile kalan ve lise öğrencisi olduğu iddia edilen 17 yaşındaki E.E'nin evinin banyosunda kürtajla alındığı ve apartmanın penceresinden arka bahçeye atıldığı öne sürüldü.

Soruşturmayı genişleten polis ekipleri, bu sırada E.E'nin, ailesi tarafından kürtaja bağlı kanaması sebebiyle Kemer Devlet Hastanesine kaldırıldığını belirledi.

Polis, E.E'nin kimlikleri açıklanmayan annesi, ablası, üvey babası ve telefonunda resimleri bulundukları öne sürülen iki arkadaşını gözaltına aldı. E.E'nin tedavisinin hastanede tedavi ettiği, polislerin genç kızı da gözetim altında tuttuğu bildirildi.

3. KATTAN ATTI
E.E'nin hastanede alınan ilk ifadesinde, önce bebeğinin ölü doğduğunu söylediği, ancak daha sonra evinin banyosunda kesici aletle kendi kendisine kürtaj yaptığını, yaşadığı korkudan da bebeği 3. kattaki evinin penceresinden apartmanın bahçesine attığını söylediği ileri sürüldü.

Öte yandan, genç kızın, halen askerde bulunan bir kişiden hamile kaldığı iddia edildi.

Savcılık ve polis yetkilileri, soruşturmanın, kapsamı genişletilerek sürdürüldüğünü bildirdi.

En son roadfox tarafından C.tesi 18 Eyl. 2010, 7:35 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anil Akca
Teğmen
Teğmen
Anil Akca

MesajKonu: Geri: GENÇLİĞİMİZE NE OLUYOR:(   GENÇLİĞİMİZE NE OLUYOR:( EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 6:29 am

Nasıl,Bir Gençlik Bu Dönemde Böyleyse 8-9 sene sonrayı Düşünemiyorum Sad
smiller
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
smiller

MesajKonu: Geri: GENÇLİĞİMİZE NE OLUYOR:(   GENÇLİĞİMİZE NE OLUYOR:( EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 6:36 am

Abi inan böyle haberleri okuyunca üzülüyorum daha gencecik...
oyunbozan
Teğmen
Teğmen
oyunbozan

MesajKonu: Geri: GENÇLİĞİMİZE NE OLUYOR:(   GENÇLİĞİMİZE NE OLUYOR:( EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 7:48 am

çok var böyle olaylar
*USTA
Admin
Admin
*USTA

MesajKonu: Geri: GENÇLİĞİMİZE NE OLUYOR:(   GENÇLİĞİMİZE NE OLUYOR:( EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 2:26 pm

Gençlik kötü yöne doğru gidiyor maalesef...
pendikli_fb
Teğmen
Teğmen
pendikli_fb

MesajKonu: Geri: GENÇLİĞİMİZE NE OLUYOR:(   GENÇLİĞİMİZE NE OLUYOR:( EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 2:41 pm

ALLAH'IM sen bizi koru yarabbim
Kadir Salim
Teğmen
Teğmen
Kadir Salim

MesajKonu: Geri: GENÇLİĞİMİZE NE OLUYOR:(   GENÇLİĞİMİZE NE OLUYOR:( EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 3:00 pm

Gençlik çok kötüye gidiyor. Sonumuz hayrolsun.
hepattrcp
Teğmen
Teğmen

MesajKonu: Geri: GENÇLİĞİMİZE NE OLUYOR:(   GENÇLİĞİMİZE NE OLUYOR:( EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 7:17 pm

Gercekten cok kötü arkdaslr ya ben liseyi bitireli 4 5 yıl oldu bizim zamanımızda bu kadar degildi...simdi lise ögrencilerini gördügüm zaman hayrete düşüyorum bu 4 5 yılda bu kadar degistiyse 10sene sonra nasıl olcak kim bilir:S
33su608
Teğmen
Teğmen
33su608

MesajKonu: Geri: GENÇLİĞİMİZE NE OLUYOR:(   GENÇLİĞİMİZE NE OLUYOR:( EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 7:55 pm

allah yardımcımız olsun iyi niyetli çok ama..
Anil Akca
Teğmen
Teğmen
Anil Akca

MesajKonu: Geri: GENÇLİĞİMİZE NE OLUYOR:(   GENÇLİĞİMİZE NE OLUYOR:( EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 8:32 pm

hepattrcp demiş ki:
Gercekten cok kötü arkdaslr ya ben liseyi bitireli 4 5 yıl oldu bizim zamanımızda bu kadar degildi...simdi lise ögrencilerini gördügüm zaman hayrete düşüyorum bu 4 5 yılda bu kadar degistiyse 10sene sonra nasıl olcak kim bilir:S

Abi Bizim Okulda Kızları Görsen varya etek boyu kısa gömlek düğmeleri açık falan filn bu kelımeyı söylemeyi istemem ama Veren Verene O kadar azdı okulumuz
lüleburgazlı
Teğmen
Teğmen
lüleburgazlı

MesajKonu: Geri: GENÇLİĞİMİZE NE OLUYOR:(   GENÇLİĞİMİZE NE OLUYOR:( EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 12:08 am

eğitim eğitim diyorlar okullar üniversiteler açıyorlar ama önce alt yapıyı sağlam tutmuyorlar okuldan önce aile eğitimi zaten çok az seviylerde ilk eğitim Ailede başlar abi
ama malesef ülkemiz üzerindeki kara eller ve yönetimler ile medyanında desteğiyle herkese kısa yoldan para kazanmaya lükse ve özentiye alıştırıyorlar... sonuçlarıda bu işte...

GENÇLİĞİMİZE NE OLUYOR:(
1 sayfadaki 1 sayfası