Renault Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Renault Fan Club

www.RenaultFanClub.Com____________YENİ ADRESİMİZDEYİZ

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul

+9
smiller
car_club22
CenKeRS
karaelmaslı
Kadir Salim
ÖZGÜR G
33su608
oyunbozan
4TT4CK4N
13 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
4TT4CK4N
Teğmen
Teğmen
4TT4CK4N

Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul Empty
MesajKonu: Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul   Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul EmptyCuma 17 Eyl. 2010, 4:41 am

[Linkleri sadece adminler görebilir.]

oyunbozan
Teğmen
Teğmen
oyunbozan

MesajKonu: Geri: Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul   Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul EmptyCuma 17 Eyl. 2010, 4:44 am

güzel olmuş xenon hesabı
4TT4CK4N
Teğmen
Teğmen
4TT4CK4N

MesajKonu: Geri: Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul   Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul EmptyCuma 17 Eyl. 2010, 4:45 am

Renk olarak xenondan bi farkı yok
aydınlatma xenona göre biraz düşük Smile
33su608
Teğmen
Teğmen
33su608

MesajKonu: Geri: Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul   Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul EmptyCuma 17 Eyl. 2010, 6:08 am

atakan abi iyi olmuşda sadece görünüş olmş sisli havada iyi olmaz böyle güzel ama parklarada ledli beyaz süper olur.
ÖZGÜR G
Teğmen
Teğmen
ÖZGÜR G

MesajKonu: Geri: Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul   Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 12:09 am

En guzeli far sisler xenon,parklar led.gece deli gorunuyor, siddetle tavsiye ediyorum.zaten selektore gerek yok, arkadan geleni goren kaciyor direk Smile
4TT4CK4N
Teğmen
Teğmen
4TT4CK4N

MesajKonu: Geri: Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul   Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 1:35 am

Farlara xenon olunca milletin gözünü alıyor bilmiyorum daha sonra bi xenon mercekli far yaptırabilirim ama ondada far yanmayınca sellektör yapılmıyormuş galiba bakacaz artık.
Parklara Led buldum gittigidiyorda 25 TL ye çift duylu en yakın zamanda onlarıda sipariş edeceğim.
Kadir Salim
Teğmen
Teğmen
Kadir Salim

MesajKonu: Geri: Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul   Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 2:02 am

Bence çok yakışıklı olmuş.
karaelmaslı
Teğmen
Teğmen
karaelmaslı

MesajKonu: Geri: Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul   Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 4:42 am

maşallah güzel olmuş 3 sene önce bende aldım bu ampullerden ama ledli deil sorunsuz kullanıyorum allaha şükür
CenKeRS
Teğmen
Teğmen
CenKeRS

MesajKonu: Geri: Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul   Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 4:47 am

gayet güzel olmuş
car_club22
Teğmen
Teğmen
car_club22

MesajKonu: Geri: Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul   Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 6:49 am

Kangoo ya yakışmış.
smiller
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
smiller

MesajKonu: Geri: Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul   Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 7:19 am

güzel olmuş fakat ben sislere takdırdım tesisatım yandı kablolarım vs..Plakaları beyaz yapacaktım hiç önermediler yanıyor plastiği bile eritiyor diye..Isıya dayanamıyorlar sanırım.
pendikli_fb
Teğmen
Teğmen
pendikli_fb

MesajKonu: Geri: Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul   Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 2:05 pm

ben farları zenonladım şimdi sıra parklar ve sonrada sislerde.gayette memnunum
4TT4CK4N
Teğmen
Teğmen
4TT4CK4N

MesajKonu: Geri: Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul   Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 6:10 pm

smiller demiş ki:
güzel olmuş fakat ben sislere takdırdım tesisatım yandı kablolarım vs..Plakaları beyaz yapacaktım hiç önermediler yanıyor plastiği bile eritiyor diye..Isıya dayanamıyorlar sanırım.

Ledlerde ısınma diye bişey yokki.
istanbullu
Teğmen
Teğmen
istanbullu

MesajKonu: Geri: Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul   Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul EmptyC.tesi 18 Eyl. 2010, 10:09 pm

hayırlı olsun güzel olmuş fakat aydınlatma fazla olmuyor bunlar parklar için Very Happy
4TT4CK4N
Teğmen
Teğmen
4TT4CK4N

MesajKonu: Geri: Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul   Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 3:31 am

parklara uymaz bu h11 68 tane led var üzerinde Very Happy
bora-feat
Süper Moderatör
Süper  Moderatör
bora-feat

MesajKonu: Geri: Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul   Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 7:27 am

tam gözükmüyo aslında güzel gibi duruyo alınabilir zaten sisli havada sis bişey göstermiyoki önde sis farı süs diye var zaten gerçekten önde sis farı olan araçların en sarı modeli olur artık öyle araç üretilmi sis farı arkada iş görür her zaman bu ledlerden düşünülebilir
istanbullu
Teğmen
Teğmen
istanbullu

MesajKonu: Geri: Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul   Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 2:53 pm

4TT4CK4N demiş ki:
parklara uymaz bu h11 68 tane led var üzerinde Very Happy

doğrudurda aynısının park için olanıda var o yüzden dedim
ÖZGÜR G
Teğmen
Teğmen
ÖZGÜR G

MesajKonu: Geri: Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul   Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 10:32 pm

Usta parklarda yardimci olur galiba.benim ledleride sagolsun o gondermisti.cok hoslar, 1 seneye yakin oldu daha tik yok, nazar degmesin.
pendikli_fb
Teğmen
Teğmen
pendikli_fb

MesajKonu: Geri: Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul   Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 10:36 pm

ÖZGÜR G demiş ki:
Usta parklarda yardimci olur galiba.benim ledleride sagolsun o gondermisti.cok hoslar, 1 seneye yakin oldu daha tik yok, nazar degmesin.
özgür senin parkların markası filan varmı bi baksak bizde hoş duruyor seninkisi resimlerde
*USTA
Admin
Admin
*USTA

MesajKonu: Geri: Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul   Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 10:45 pm

Aytuğ getirtmişti o ledleri,süper gerçektende...
pendikli_fb
Teğmen
Teğmen
pendikli_fb

MesajKonu: Geri: Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul   Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 10:46 pm

abi burdaki sanayilerde yokmudur marka versenizde bi baksak olmaz mı?
*USTA
Admin
Admin
*USTA

MesajKonu: Geri: Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul   Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 10:48 pm

Valla kardeşim markasını hatırlamıyorum,yurt dışından gelmişti,bende çok arattım bulduramamıştım,24 lü led bunlar...
pendikli_fb
Teğmen
Teğmen
pendikli_fb

MesajKonu: Geri: Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul   Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul EmptyPaz 19 Eyl. 2010, 10:51 pm

tamam abi.bayramdan önce mavi ledli vardı sanaide ben beyazı istemiştim.getirtiriz demişlerdi fakat fırsatım olmadı gidip bakmaya.bide 24 ledlimi onu bilmiyorum
4TT4CK4N
Teğmen
Teğmen
4TT4CK4N

MesajKonu: Geri: Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul   Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul EmptyPtsi 20 Eyl. 2010, 12:03 am

Gittigidiyorda buldum çift duylu parkları 36 led var 25 lira
ÖZGÜR G
Teğmen
Teğmen
ÖZGÜR G

MesajKonu: Geri: Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul   Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul EmptyPtsi 20 Eyl. 2010, 11:01 pm

Kutusunda yanlis hatirlamiyorsam made in china yaziyordu Smile ambalaj seklinle performansi arasinda buyuk fark var. Ben birdaha bulabilirsem yedegini alicam.her ihtimale karsi butun orjinal far takimini bagajda tasiyorum zaten:) usta bulabilirsek alalim birer cift daha yedek, cok guzel bunlar.

Yeni Kangoo Sis Farlarına H11 Ledli Ampul
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki